Książka w plecaku

ksiazka w plecaku

Rozdajemy 100 000 książek


Semi Line angażując się w kwestię promocji czytelnictwa postanowiła rozdać dzieciom i młodzieży 100 000 książek. Naszym celem jest rozbudzenie w młodych czytelnikach miłości do literatury, która przekształci się w pasję czytelniczą na całe życie.

Do specjalnej edycji plecaków o nowoczesnym wzornictwie w atrakcyjnej cenie dołączona została kultowa książka podróżnicza Alfreda Szklarskiego „Tomek w krainie kangurów” - legendarna już powieść o wielu walorach edukacyjnych, jedna z pozycji kanonu lektur. Cały nakład dołączanych książek o przygodach Tomka Wilmowskiego został w pełni sfinansowany przez Firmę Semi Line, wystarczy tylko zakupić plecak z oznakowaniem akcji „ KSIĄŻKA W PLECAKU SEMI LINE”

Jesteśmy dumni z naszej akcji promującej czytelnictwo. Doskonale wiemy, jak ważne jest czytanie, które uczy myślenia i rozbudza zainteresowania. Chcemy podarować użytkownikom naszych produktów chwile beztroskiej przyjemności, przygody i radości odkrywania nowych lądów. Wszyscy powinni wziąć odpowiedzialność za młode pokolenie i wspólnie każdego dnia dbać o jego rozwój intelektualny.

Produkujemy dla dzieci i młodzieży i ich wspieramy, bo do nich należy przyszłość.


KWP