Wpisy z kategorii: Nowości

Kolekcja turystyczna Adventure

Dodano:31-05-2019
Kategorie:Nowości

Przygoda czeka! Spakuj wszystko, czego potrzebujesz i ruszaj na wakacje! Z kolekcją turystyczną Adventure, marki Kamiński & Mela, każda podróż musi się udać. Walizka, plecak, torba, saszetka, śpiwór i czapeczka przydadzą się w każdej sytuacji. Od 28 maja w sieci Carrefour.

VI mistrzostwa świata dzieci z domów dziecka w piłce nożnej

Dodano:27-08-2018
Kategorie:Nowości

Aż 27 drużyn z całego świata zmierzyło się 29 lipca 2018 roku na stadionie miejskim przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie, podczas VI Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Cieszymy się mogąc uczestniczyć przy takich wydarzeniach. Wszystkim wspaniałym młodym sportowcom życzymy powodzenia!

Tornister Pełen Uśmiechu - edycja 2017

Dodano:27-08-2018
Kategorie:Nowości

Od wielu lat współpracujemy z Caritasem. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy być częścią tak uznanego projektu jak Tornister Pełen Uśmiechu :)

Kolekcja Macieja Zienia w Biedronce

Dodano:06-07-2016
Kategorie:Nowości

Na jesieni 2017 roku pojawiła się w sieci sklepów Biedronka specjalna autorska kolekcja Macieja Zienia wykonana we współpracy z Semi Line. Była to już nasza kolejna współpraca z Projektantem - po poprzedniej akcji Home & Spa, która również odniosła duży sukces w sklepach Biedronki tym razem skoncentrowaliśmy się na galanterii skórzanej, m.in. eleganckich torebkach, portfelach, paskach i rękawiczkach.