Kolekcja Macieja Zienia w Biedronce

Dodano:06-07-2016
Kategorie:Nowości

Autorskie projekty produktów Macieja Zienia

rekawiczki
Rękawiczki wykonane ze skóry naturalnej gładkiej lub z pikowanym mankietem. Ciepła, delikatna i przyjemna w dotyku podszewka. Na mankiecie metalowe logo „Zień” w odcieniu szampańskiego złota.

paski
Pasek wykonany ze skóry naturalnej. Efektowna klamra w odcieniu szampańskiego złota z logo „Zień”. Regulacja długości.

porfel maly
Portfel wykonany ze skóry naturalnej gładkiej. Wnętrze wykończone elegancką podszewką. Wewnątrz kieszeń na bilon zamykana na suwak. Przegroda na banknoty. Liczne kieszonki na karty i dokumenty. Całość zapinana na zatrzask. Na froncie metalowe logo „Zień” w odcieniu szampańskiego złota.

portfel duzy
Portfel wykonany ze skóry naturalnej gładkiej oraz pikowanej. Wnętrze wykończone elegancką podszewką. Wewnątrz kieszeń na bilon zamykana na suwak. Przegroda na banknoty. Liczne kieszonki na karty i dokumenty. Całość zapinana na suwak. Na froncie metalowe logo „Zień” w odcieniu szampańskiego złota.

torebka
Torebka damska wykonana ze skóry naturalnej gładkiej. Pojemna, usztywniana komora główna wykończona elegancką podszewką. Efektowny pasek na ramię w formie łańcuszka łączonego ze skórą. Na froncie metalowe logo „Zień” w odcieniu szampańskiego złota. Zapinana na suwak.

torebka pikowana
Torebka damska wykonana ze skóry naturalnej pikowanej. Pojemna, usztywniana komora główna wykończona elegancką podszewką. Efektowny pasek na ramię w formie łańcuszka łączonego ze skórą. Na froncie metalowe logo „Zień” w odcieniu szampańskiego złota. Zapinana na zatrzask.