Polecane model portfeli męskich - propozycje

Wśród mężczyzn w Stanach Zjednoczonych w ostatnich latach bardzo popularny stał się skrót EDC, oznaczający „Every Day Carry”. W wolnym tłumaczeniu są to przedmioty, które nosimy ze sobą na co dzień – zawsze. Najczęściej taki komplet składa się z wysokiej jakości zegarka na rękę, pióra lub dobrego długopisu, noża kieszonkowego lub multitoola, a także wysokiej klasy portfela. To właśnie na tym ostatnim elemencie skupimy się w tym artykule. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami najlepszych męskich portfeli.

Jak wybrać męski portfel?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Gusta mężczyzn są równe, a rynek galanterii męskiej – bardzo szeroki. Nie ma uniwersalnej recepty na dobór portfela – należy po prostu kupić taki, jaki najbardziej będzie odpowiadał przyszłemu właścicielowi pod kątem designu i funkcjonalności.

Jednym z najpopularniejszych portfeli męskich, jaki można znaleźć w wielu sklepach, jest klasyczny składany portfel skórzany (https://semiline.eu/collections/portfele-meskie/products/portfel-meski-skorzany-sredni-rfid-czarny).

W 70% przypadków mężczyźni wybierają właśnie takie rozwiązanie. Prosta konstrukcja, odpowiednia liczba kieszeni, brak guzików czy zamków, trwałość, odporność na rozerwanie czy ścieranie, po prostu nic dodać, nic ująć. W naszym sklepie można znaleźć kilka takich modeli, które dodatkowo wyposażone są w RFID, czyli profesjonalne zabezpieczenie przed skanowaniem kart płatniczych.

Niektórzy mężczyźni preferują też inne rozwiązania, jak np. dostępny w naszej ofercie mały portfel na zatrzask (https://semiline.eu/products/portfel-meski-skorzany-maly-rfid-na-zatrzask-czarny?_pos=1&_sid=6ac360b6e&_ss=r).

Jest to produkt wykonany ze skóry, wzbogacony metalowymi elementami w postaci subtelnego logo producenta. Dzięki trwałości materiałów, z których powstał, jest odporny na zarysowania i uszkodzenia. Ponadto solidne szwy dają pewność, że nie rozpadnie się on po krótkim czasie. Charakteryzuje się przy tym bardzo minimalistycznym designem, co z pewnością zostanie docenione przez wiele osób. Wyposażony w liczne kieszonki wewnętrzne, z czego aż 7 jest na karty kredytowe, idealnie nada się dla wszystkich mężczyzn lubiących mieć wszystko w jednym miejscu. Skonstruowany został tak, aby nie wypychał kieszeni nawet wtedy, kiedy będzie wypełniony. To wspaniały model w atrakcyjnej cenie.

W naszym asortymencie znajduje się także zdecydowanie rzadziej spotykany cienki portfel ze specjalną dodatkową wkładką na karty (https://semiline.eu/collections/portfele-meskie/products/portfel-meski-skorzany-maly-rfid-czarny-1).

Na jednej ze ścianek umieszczono specjalne wycięcie, w którym znajduje się wysuwany element wyposażony w dodatkowe kieszonki na karty. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które często korzystają właśnie z tego konkretnego środka płatności. Oprócz tego w środku portfel posiada kolejne trzy kieszonki na karty, zamykaną na zatrzask przegrodę na bilon oraz dwie na banknoty. Wyposażony jest też w zabezpieczenie przed skanowaniem kart – RFID. Całość ma bardzo zgrabny i elegancki design, z wyszytym logo marki w okolicach jednego z narożników. Będzie pasował do dowolnej stylizacji i doskonale sprawdzi się na co dzień, właśnie jako część wspomnianego EDC, ze względu na swoją wyjątkową praktyczność.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Jesteśmy firmą, która jest obecna na rynku już od wielu lat. Cały czas dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości plecaki, torby, torebki czy właśnie portfele. Staramy się, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były dopracowane w najmniejszych szczegółach i najlepiej spełniały swoją funkcję.

Materiały, z których wykonywane są nasze portfele, pochodzą tylko od zaufanych dostawców, z którymi współpracujemy już od długiego czasu. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie elementy wyposażenia z naszej oferty będą bardzo dobrej jakości. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Gwarantujemy świetną jakość wykonania, dobry kontakt z klientem oraz błyskawiczną realizację zamówienia.

Portfele męskiePrezenty