Walizki podręczne do samolotu - ranking

Walizki podręczne do samolotu - ranking

Dobrze dobrana walizka to podstawa komfortu w podróży. Niebagatelne znaczenie ma wykonanie oraz rozmiar, szczególnie walizki mającej za zadanie przechowywać najważniejszy bagaż podręczny. Dobra walizka podręczna to taka, która bez problemu zmieści się na pokład samolotu, przechowując wszystkie te rzeczy, które zawsze chcesz mieć pod ręką. Poniższy ranking najlepszych modeli walizek podręcznych do samolotu pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję dotyczącą zakupu, bez względu na to, na jak długą wycieczkę się wybierasz.

Walizki podręczne do samolotu - ranking godnych uwagi modeli

Podróż często niesie ze sobą mieszankę ekscytacji z niepokojem o to, czy wszystko uda się spakować. Aby oszczędzić sobie gorączkowych rozmyślań tuż przed wylotem, warto zawczasu dokładnie przemyśleć schemat pakowania. Jest on oczywiście ściśle uzależniony od charakteru oraz czasu Twojego wyjazdu - w przypadku dłuższego urlopu konieczne będzie zabranie dodatkowego bagażu, natomiast wyposażenie na weekendowy wypad może zmieścić się w całości do bagażu podręcznego. Walizka podręczna do samolotu może być jedynie dodatkiem lub też samodzielnym bagażem, jednak jej obecność jest nieoceniona. Nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Poniżej umieściliśmy kilka ciekawych propozycji, które znajdziesz w sklepie internetowym Semi Line.

Walizka podróżna na kółkach - kabinowa - mała 20” - czarna

Czarna walizka to prawdziwa klasyka, jeśli chodzi o kompletowanie bagażu podręcznego. Nic tak nie podkreśla ponadczasowej klasy, jak estetyczna walizka, w całości wykonana w kolorze czarnym. Ta uniwersalna propozycja świetnie sprawdzi się w przypadku kilkudniowych wyjazdów biznesowych, podczas których chcesz zrobić jak najlepsze wrażenie już na lotnisku. Mała walizka kabinowa w nienarzucający się sposób dopełni Twój look, jednocześnie przechowując wszystkie najważniejsze dla Ciebie rzeczy. Idealnie dopasowany rozmiar walizki kabinowej sprawia, że bez problemu możesz zabrać ją na pokład samolotu.

Walizka podróżna na kółkach - kabinowa - mała 20” - granatowa

Chcesz nieco odmienić swój bagaż? Zatem intrygująca propozycja walizki podręcznej w kolorze granatowym będzie świetnym wyborem. Gustowna barwa walizki nie jest krzykliwą propozycją, a jednocześnie przełamuje wiele schematów związanych z designem popularnych walizek kabinowych. Front oraz boki walizki są miękkie, dlatego nie musisz obawiać się o nieprzyjemne odczucia w trakcie jej przenoszenia. Poruszanie się po lotnisku ułatwiają specjalne kółka - ich mały rozmiar nie wpływa na komfort przewożenia bagażu. Korzystając z wygodnego uchwytu możesz mieć swoją walizkę kabinową zawsze pod ręką, jednocześnie ciesząc się z jej wyjątkowej estetyki wykonania.

Walizka podróżna na kółkach - kabinowa - mała 20’ - czarno-żółta

Mieszanka klasyki oraz niebanalnego podejścia do designu - to właśnie wyjątkowa propozycja walizki podróżnej. Połączenie klasycznej czerni oraz intrygującej żółtej barwy to najlepszy sposób na przełamanie pewnych standardów związanych z wyglądem bagażu podręcznego. Oryginalny design z pewnością zwróci uwagę pasażerów na każdym lotnisku świata. W przypadku tej propozycji wysoka estetyka została zestawiona z wyjątkową użytecznością. Czarno-żółta walizka kabinowa pomieści niezbędny bagaż podręczny, spełnia też standardowe wymogi linii lotniczych.

 

Walizka podróżna na kółkach - kabinowa - mała - 20’ - czarno-szara

Czerń oraz odcienie szarości to połączenie, które zawsze się sprawdza. Jest tak również w przypadku nowoczesnych walizek kabinowych, które z powodzeniem możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. Czarno-szara walizka przeznaczona jest do przewożenia bagażu podręcznego. Wygodna teleskopowa rączka pozwala trzymać przy sobie walizkę przez cały czas, a skrętne kółka zapewniają ułatwione przemieszczanie się po lotnisku oraz umilają drogę do hotelu.

Walizka podróżna  na kółkach - kabinowa - mała - 20’ - szara

Jeśli poszukujesz walizki podręcznej, która sama w sobie będzie dla Ciebie najlepszym dodatkiem, to ta propozycja walizki kabinowej w gustownym odcieniu szarości z pewnością będzie odpowiednia. Wzmocniony stelaż to gwarancja odpowiedniej wytrzymałości w trakcie podróży. Dodatkowe urozmaicenie to obecność przegrody wewnętrznej, a także kieszeni na drobiazgi. Walizka kabinowa tego typu zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa dzięki możliwości blokowania za pomocą kodu numerycznego.