5 najlepszych toreb sportowych

Wybierasz się na siłownię lub fitness? A może po prostu lubisz styl sportowy? Szukasz ciekawego, funkcjonalnego i wytrzymałego sposobu na przechowywanie odzieży? Żeby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy dla Ciebie ranking pięciu najpopularniejszych toreb sportowych w naszym sklepie. 

PODRĘCZNA TORBA SPORTOWA FITNESS SZARO-RÓŻOWA - 20 L

 

Jedną z najlepszych toreb sportowych, jaką możemy Ci zaproponować, jest podręczny model fitness o pojemności 20 litrów. Choć ma on niewielkie wymiary - 27 x 46 x 19 cm - zdołasz zapakować do niego najpotrzebniejsze rzeczy na trening. Torba jest bardzo elegancka, utrzymana w szaro-różowej kolorystyce. Będzie pasowała zarówno do Twojego stroju treningowego, jak i do dłuższych spacerów czy wypadów za miasto.

Wewnątrz torby znajduje się jedna komora główna zapinana u góry na suwak. Z przodu umieszczona jest kieszeń, do której włożyć możesz podręczne rzeczy, tj. kluczyki, dokumenty, telefon itp. Torba posiada regulowany pasek na ramię oraz bardzo przydatny uchwyt do powieszenia lub przenoszenia.

TORBA SPORTOWA FITNESS SZARO-RÓŻOWA - 25 L

 

 

Jeżeli torba 20-litrowa jest dla Ciebie za mała, to proponujemy Ci nieco większą – 25 l. Oprócz wymiarów - 30 x 45 x 19 cm - wersja ta różni się od swojej poprzedniczki nieco kolorystyką. Ponadto kieszeń boczna znajduje się w nieco innym położeniu. Wewnątrz ma komorę główną na suwak. Kieszeń boczna przyda Ci się na drobne rzeczy. Przenoszenie torby jest możliwe na dwa sposoby: w ręku - za górne uchwyty lub przewieszoną na ramieniu dzięki paskowi. Jego długość dla wygody można regulować.

TORBA SPORTOWA FITNESS SZARO-RÓŻOWA - 27 L

 

Dla jeszcze bardziej wymagający Pań – proponujemy torbę o dużej pojemności. Również utrzymana jest w szaro-różowej kolorystyce, ale tym razem z zasuwaną górną klapą i dużo większą kieszenią boczną. Ta torba pomieści dużo więcej potrzebnych Ci rzeczy. Jej pojemność to 27 l, a wymiary: 27 x 45 x 25 cm. Można nosić ją przy pomocy długiego, regulowanego paska albo dwóch mniejszych uchwytów. Jest bardzo ciekawym rozwiązaniem również na dłuższe wycieczki czy wyjazdy.

PODRĘCZNA TORBA SPORTOWA FITNESS CZARNA 34 L

 

Miejsce czwarte w rankingu toreb sportowych zajmuje bardzo praktyczny czarny model  o pojemności 34 l. Może być ona propozycją zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Jest naprawdę sporych rozmiarów: 29 x 48 x 25 cm. Wewnętrzna komora główna posiada u góry klapę zamykaną na suwak, a z boku umiejscowiona została dodatkowa przegroda. Torba ma oczywiście pasek z regulowaną długością oraz krótki uchwyt do przenoszenia. Jeśli nie lubisz czarnych kolorów, możesz wybrać tę samą opcję w kolorze grafitowym.

PODRĘCZNA TORBA SPORTOWA FITNESS CZARNO-SZARA - 20 L

 

Na miejscu pierwszym mamy niewielką torbę o pojemności 20 l i wymiarach: 27 x 46 x 19 cm. Jest to ten sam model, co na miejscu piątym, ale w czarno-szarym kolorze, dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywana również przez Panie, jak i Panów.

 Dodatkowe informacje

Wszystkie zaprezentowane torby uszyte zostały z poliestru 600D, materiału używanego do produkcji asortymentu sportowego i turystycznego. Tworzywo to jest odporne na:

  • rozdarcia i przetarcia,
  • promieniowanie UV,
  • płowienie koloru,
  • pleśnie, bakterie i mole.

W przypadku zabrudzenia torby bez obaw możesz ją uprać. Pamiętaj jednak, aby najpierw przeczytać informacje znajdujące się na metce produktu. Komfort użytkowania naszych toreb sportowych podnosi zastosowanie regulowanych pasków o znacznej szerokości, dzięki czemu pod wpływem ciężaru nie wciskają się w ramię. 

Wybierając sportową torbę dla siebie, bierz pod uwagę własne preferencje. Jeśli potrzebujesz podręcznej torby, skorzystaj z wariantów o pojemności 20, 25 lub 27 l. Jeżeli natomiast wiesz, że Twój asortyment do spakowania jest większy, proponujemy Ci model z miejsca czwartego. Obojętnie jednak, na którą się zdecydujesz, zapewniamy, że przyda Ci się nie tylko do wyjść na siłownię. Każda z naszych toreb jest tak zaprojektowana, aby cieszyła swoim wyglądem i funkcjonalnością na długi czas.