Ranking dużych walizek - jakie modele wybrać?

Wakacyjne podróże, służbowe wyjazdy czy odwiedziny u rodziny wiążą się z koniecznością pakowania. Może okazać się to proste i przyjemne, jeśli zaopatrzysz się w wysokiej jakości bagaż. Dobrym wyborem jest zakup dużej walizki, której wnętrze umożliwi ulokowanie wszelkich niezbędnych rzeczy, ubrań oraz akcesoriów. Dodatkowo jej budowa z odpowiedniej jakości rączką i kółkami pozwoli zachować komfort w podróży i ułatwi transportowanie bagażu. Jeśli nie potrafisz zdecydować się na konkretny model, przygotowaliśmy ranking dużych walizek, który pozwoli Ci poznać najlepsze modele dostępne na rynku.

 

Ranking dużych walizek - jakie modele wybrać?

Mimo iż zakup dużej walizki wydaje się banalny, stając przed wyborem konkretnego modelu, pojawia się sporo pytań. Który sprawdzi się najlepiej? Jakie wymiary będą odpowiednie? Jaki rodzaj kółek wybrać?

Aby ułatwić Ci decyzję, prezentujemy ranking dużych walizek, w którym zestawiamy pięć topowych modeli. Wszystkie wykonane zostały z najwyższej jakości surowców, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo charakteryzuje je duża funkcjonalność, dzięki sporej pojemności.

 

  1. Walizka podróżna na kółkach model T5462-8 

Pierwszym modelem w naszym rankingu dużych walizek jest klasyczny, czarny bagaż, który sprawdzi się podczas dłuższych wyjazdów. Wykonany jest z poliestru 600D, czyli tkaniny wyjątkowo odpornej na zniszczenie, a także posiada wysokie parametry wodoodporności. Jakie wymiary ma duża walizka, którą prezentujemy? Ten pojemny bagaż posiada rozmiar 75 x 47 x 27 cm, co oznacza, że zawiera wystarczającą ilość miejsca, aby spakować niezbędne rzeczy nawet na długie wakacje.

 

  1. Walizka podróżna na kółkach - model T5460-1

 

Kolejnym produktem w naszym rankingu dużych walizek jest model, który będzie odpowiedni dla osób poszukujących miękkiego bagażu. Wykonana została z wysokiej klasy tkaniny o elastycznym wykończeniu, która jest umieszczona na solidnym, aluminiowym stelażu. Posiada dodatkową rączkę z boku, a także plastikowy, teleskopowy uchwyt, który ułatwia jej transportowanie. To duża walizka w czarnym kolorze z szarym dodatkiem, dzięki czemu jest uniwersalna i zawsze modna. Dzięki dodatkowym przegródkom w jej przedniej części możesz ulokować w nich najpotrzebniejsze rzeczy, jak na przykład bilet na pociąg.

 

  1. Walizka podróżna duża 28'' szara - model 5457-1

 

Ciekawą propozycją w naszym zestawieniu jest duża walizka w modnym, szarym odcieniu. To model, który został wykonany z wyjątkowo mocnego materiały ABS, odpornego na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Kupując ten produkt, masz pewność, że nawet podczas ulewy, Twój bagaż nie przemoknie, ani nie zniszczy się. Jakie wymiary ma duża walizka? To rozmiar 28 cali o wymiarach 47 x 76 x 31cm, który dodatkowo posiada cztery stabilne kółka o średnicy 4,5 cm. Pozwala to na przesuwanie jej nawet po nierównym terenie, takim jak piasek czy kostka. Dodatkowym zabezpieczeniem bagażu jest licznik, który otwiera walizkę po wpisaniu czterocyfrowego kodu. 

 

  1. Walizka podróżna duża 28'' kolekcja NASA - model NS08-1

 

Kolejną propozycją w rankingu dużych walizek jest model z kolekcji Nasa. To solidne wykonana walizka w szarym kolorze, która na przedniej klapie posiada wytłoczony napis "NASA". Model składa się z pojemnej komory główne, a także kieszeni wewnętrznej, które umożliwiają przemyślane przygotowanie bagażu do podróży. Dodatkowo posiada rączkę teleskopową, która została wzbogacona o blokadę wysokości i antypoślizgowy uchwyt. To duża walizka, która charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania oraz ciekawym wzorem.

 

  1. Walizka podróżna ABS poszerzalna na kółkach - model 5452

 

Pierwsze miejsce w rankingu dużych walizek zajmuje model wykonany z tworzywa ABS. To surowiec sztuczny, którego parametry pozwalają na wytworzenie modelu odpornego na czynniki atmosferyczne, a także przypadkowe uderzenia czy upadki bagażu.  Prezentowana duża walizka jest poszerzalnym modelem, dzięki czemu powieści jeszcze większą ilość bagażu niż klasyczny, 28-calowy model. Dodatkowym atutem jest elegancka, grafitowa kolorystyka  z brązowymi dodatkami. To jeden z najlepszych modeli na rynku. 

Walizki duże