Home office nadal trwa? Potrzebujesz plecaka na laptopa

Koronawirus nie odpuszcza, a praca z domu stała się naszą codziennością. Wielu z nas kursuje pomiędzy domem, a biurem i pracuje wahadłowo. Nosimy laptopy w tę i z powrotem. Lecz czy dobrze je chronimy? W podróży sprzęt narażony jest na wszelkiego rodzaju zarysowania, wgniecenia i uszkodzenia. Dlatego warto zadbać o to, aby był odpowiednio zabezpieczony.

Jeśli przemieszczasz się rowerem lub hulajnogą zdecydowanie najłatwiej będzie wybrać plecak na laptopa. Jest to również częsty wybór mam, które odbierają po pracy dzieci ze szkoły i potrzebują dwóch, wolnych rąk. Przydatna może się okazać duża ilość przegródek i kieszonek, szczególnie jeśli taki plecak na laptopa ma spełniać też rolę torebki. Plecak z kieszenią na laptopa oraz dużą ilością dodatkowych schowków, także takich na zamek, to większy porządek.

Nowa kolekcja plecaków na laptopa od Semi Line to starannie przygotowana oferta produktów, które ułatwią Ci funkcjonowanie na „home office”. Plecak powinien być odpowiednio dobrany, przede wszystkim pod względem rozmiaru.

Plecak na laptopa wcale nie musi wyglądać nudno, niezależnie czy szukasz damskiego czy męskiego modelu postaw na kolor! My w najnowszej kolekcji właśnie tak zrobiliśmy. Oto efekty, kobiecy i subtelny fiolet lub wyrazista cegła, do stonowanych stylizacji polecamy elegancki granat lub plecak w kolorze khaki. Każdy z nich ma usztywniane plecy, wyjście na słuchawki z boku plecaka oraz wiele kieszeni nie tylko na laptopa.

Jesteś fanem klasyki, która pasuje do każdej stylizacji, jest praktyczna i nie rzuca się w oczy? Wybierz czarny plecak na laptopa. Proste fasony od zawsze cieszyły się popularnością. Wyglądają elegancko i szykowanie, zazwyczaj są wybierane przez mężczyzn. Z pewnością między innymi z powodu praktycznego zastosowania i ciemnego koloru, na którym mniej widać brud. Nasze modele są wyjątkowe, ponieważ posiadają na prawym boku gniazdo USB + wmontowany kabel wewnątrz plecaka. Niektóre z egzemplarzy mają gumowe stopki na dnie plecaka, dlatego bez problemu możemy go postawić na ziemi.

Oprócz laptopa nosisz ze sobą dokumenty, które nie powinny się pognieść w drodze do pracy ? Wybierz plecak z przednim panelem, specjalnie profilowanym i usztywnionym płytą EVA. Tego rodzaju plecaki na laptopa zapewniają dodatkową ochronę zarówno laptopowi, jak i innym przenoszonym akcesoriom. Należy pamiętać, że laptopy o tej samej wielkości ekranu mogą różnić się między sobą wymiarami.

Jak widać, wybór jest duży i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy zatem do zapoznania się z bogatą ofertą plecaków na laptopa marki Semi Line.

Jooble - praca w Polsce

Plecaki na laptopa