Złap odporność! Jakie etui na telefon do biegania wybrać?

Mówią, że w zdrowym ciele, zdrowych duch. Przede wszystkim w dzisiejszych czasach powinniśmy zadbać o kondycję fizyczną oraz psychiczną. Jak możemy to zrobić, gdy obiekty fitness są zamknięte? Odpowiedź jest prosta – na świeżym powietrzu. Poranny jogging po pobliskim parku lub lesie to zawsze świetny pomysł.

Jakie etui na telefon do biegania?

Myślisz, że sport nie jest dla Ciebie? Nic bardziej mylnego. Jak powiedział Bill Bowerman, były znakomity biegacz i twórca znanej marki odzieżowej NIKE: „Jeśli masz ciało jesteś sportowcem”, a na pewno możesz nim być.

Początki nie są łatwe, bez względu czy jest to bieganie, czy jazda na rowerze. Wszystkie aktywności wiążą się z wysiłkiem fizycznym, który dla osoby niekorzystającej regularnie z tej przyjemności jest trudny i zniechęcający.

Etui na telefon do biegania - wygoda dla Ciebie

Jogging to numer jeden wśród aktywności outdoorowych, który można uprawiać przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Ponad to bieganie dla początkujących nie wymaga dużego nakładu finansowego – wystarczą wygodne buty i luźny strój, reszta to już kwestia chęci. Biegać można samotnie, w parze lub w większej grupie znajomych. Tak naprawdę każda godzina jest dobra, a infrastruktura coraz bardziej przystosowana do biegaczy. Wiele osób narzeka na bieganie, mówiąc, że jest nudne i monotonne. Cisza, długi dystans nie jest dla nich. Pamiętajmy jednak, że zawsze można wziąć ze sobą telefon, włączyć ulubioną playlistę lub podcast. Uciążliwe by było trzymanie smartfona w ręku dlatego proponujemy etui na telefon. Opaskę można przymocować na ramię, a jej folia przewodzi dotyk. To nie tylko pokrowiec na telefon, ale również odblask. Warto pamiętać o bezpieczeństwie podczas wieczornych lub porannych treningów i wyróżniać się na drodze, dzięki odblaskom. Bieganie z ulubioną piosenką w słuchawkach, będzie o wiele przyjemniejsze!

Etui na telefon do biegania

Nadal nie jesteś przekonany do biegania? Wsiądź na rower. Każda pora roku jest dobra, zimą wystarczy się cieplej ubrać.  Zarówno krótkie, jak i długie trasy rowerowe są świetnym sposobem na poznanie okolicy i ucieczkę od miejskiego zgiełku. Niewielkim kosztem finansowym, a z korzyścią dla zdrowia. Podczas jazdy na rowerze wypracowujemy mięśnie nóg oraz polepszamy wydolność oddechową. Warto wspomnieć o możliwości podziwiania przyrody. Rowery szosowe będą idealne dla osób jeżdżących po ścieżkach, natomiast rowery MTB sprawdzą się dla miłośników trudniejszych tras znajdujących się w lesie.

Jakie etui na ramię do biegania?

Więc wystarczy wziąć plecak i napompować opony. W wielu miejscowościach powstają kluby rowerowe, które zrzeszają fanów dwóch kółek, by wspólnie mogli jeździć. Na dłuższą wyprawę za miasto warto zabrać ze sobą plecak, w którym schowasz wodę, lunch, czy koc piknikowy. Na te krótsze trasy wystarczy sakwa rowerowa, do której można wrzucić portfel, klucze, czy telefon. A później tylko ruszyć w drogę.  Istnieją różne rodzaje sakw rowerowych. Są sakwy montowane do kierownika, ramy lub pod siodełkiem. Które wybierzesz, zależy tylko od Ciebie. Różnią się przede wszystkim kształtem i pojemnością. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Saszetki / sakwy rowerowe
Etui na telefon do bieganiaSaszetki / sakwy rowerowe